Media

تلويزيون

 

شرکت نقش و نگار پوپك طرف قرارداد سازمان بازرگاني صدا و سيما است و مجوزهاي لازم براي پخش تيزر هاي تبليغاتي در رسانه تلویزیون را بر عهده دارد.

گروهي متشكل از نيروهاي توانمند و متخصص در اين حوزه توليد تيزر هاي تبليغاتي را بر عهده دارند.

 

رادیو

رادیو رسانه ای قدرتمند که از زمان پیدایش آن هنوز به عنوان یکی از راه های ارتباطی موثر با مخاطبان شناخته می شود. گروه پوپک بخشی از فعالیت خود را با تبلیغات رادیویی اختصاص داده است.

موارد زیر مزایای تبلیغات موثر در رادیو است:

 • افزایش سفرهای درون‏ شهری
 • افزایش ترافیک شهری و سپری شدن مدت زمان بیشتری در اتومبیل
 • پوشش وسیعی از قشر متوسط جامعه
 • پوشش طیف گسترده‏ای از کارمندان به عنوان قشر متوسط جامعه
 • برخورداری از اثربخشی مناسب؛ بازدهی بیشتر نسبت به بودجه

محیطی (بیلبورد)

 

گروه پوپك در بخش تبليغات محيطي فعاليت گسترده‌اي داشته و در اكثر شهرهاي كشور در حال فعاليت مي باشد

بخش عمده‌اي از اين فعاليت در سطح شهر تهران مي‌باشد كه اين مجموعه از امتيازات خاصي برخوردار است.

 
امتیازات تبلیغات محیطی 
 • برخورداری از امتیاز مواجهه بسیار بالا
 • افزایش سفرهای درون شهری در نیمه دوم سال
 • رسانه بسیار مناسب جهت معرفی محصول و یا خدمت جدید
 • اثرگذاری بسیار مناسب در کمپین‏های بسته و باز
 

سینمای خانگی

شبکه نمایش خانگی یکی از رسانه هایی است که در چند سال اخیر در کشور ما بیش از پیش رونق گرفته است،این رسانه پلتفرم مناسبی برای تبلیغات مرتبط با مسائل فرهنگی، هنری و خانوادگی می باشد. گروه پوپک بخشی از توانمندی خود را در این زمینه بکار گرفته تا برندها بتوانند از طریق این رسانه قدرتمند با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنند.

رسانه‌ های دیجیتال

با توجه به توسعه فضای تبلیغات در بستر دیجیتال، گروه پوپک نیروهای جوان، متخصص و تحصیلکرده در حوزه دیجیتال را گردهم آورده و در قالب بخش تبلیغات دیجیتال طرح و برنامه های خاصی را به مشتریان خود ارائه می دهد. در این بستره، کلیه نرم افزارهای رسانه دیجیتال در نظر گرفته شده و بر اساس نیاز برندها در قالب کمپین خلاقانه رسانه ای به آنها ارائه می شود تا بیشترين اثربخشي را همراه داشته باشد.

مطبوعات و نشريات

اين رسانه با تمامي سعي و تلاش در جهت اطلاع رساني به مخاطبين خود فعاليت مي‌كند و بخشي از جامعه را به صورت كامل پوشش مي دهد. يك آگهي مطبوعاتي خوب بايد داراي ۳ ويژگي اساسي باشد؛

 • عنوان چشم‌گير
 • متن تبليغاتي مختصر و موثر
 • طراحي جذاب

در انتخاب مطبوعات براي ارائه آگهي نيز مي‌بايستي دقت لازم را نمود تا دقيقا نشريه با مخاطب هدفش كه در ذهن سفارش دهنده‌است هماهنگ باشد. مطبوعات يكي از رايج‌ترين رسانه‌هاي تبليغاتي براي كسب و كارهاي كوچك بشمار مي‌رود. با پوشش گسترده و تيراژ بالايي كه مطبوعات و روزنامه‌ها دارا هستند به راحتي مي‌توانيم در دسترس مخاطبان عمومي و محله‌اي قرار گيريم.

نقطه فروش (BTL)

تبليغات در نقطه فروش مي‌توان يكي از اثربخش‌ترين مدل‌هاي تبليغ باشد. با در نظر گرفتن هزينه‌هاي كم در اين مدل از تبليغات مي‌توان افرادي كه با هدف خريد به محل‌هاي فروش مراجعه مي‌كنند را تحت تاثير قرار داد و ضمن فراهم نمودن شرايط خريد، به سرعت، ميل به خريد در مشتري را بارور نمود و از اين طريق نيز به ميزان افزايش فروش كمك كرد.

مجتمع‌هاي تجاري بزرگ و هايپر ماركت‌ها از جايگاه خوبي براي اجراي BTL برخوردار هستند. واحد BTL گروه پوپك تلاش مي‌كند با كمك پرسنل جوان، مجرب و تحصيل كرده و با استفاده از ابزارهاي كم هزينه، خلاق و موثر براي شركت‌ها و برندها انجام وظيفه كند.

چاپ (افست – ديجيتال)

زماني كه صحبت از نقش رسانه‌هاي چاپي در حوزه تبليغات يا برند مي‌شود، افكار عمومي بدين سمت مي‌رود كه در سازماني مي‌بايستي يك مجله، نشريه و يا روزنامه براي هدايت افكار عمومي در اختيار داشته‌باشد و اين امر بسيار مهم است.

يك شركت به منظور ساخت جايگاه برند خود از فضاي مجازي مكتوب استفاده مي‌نمايد. با توجه به زندگي امروزه و حضور بخش اعظمي از رسانه‌هاي اجتماعي ديجيتال، مردم جامعه به مكتوبات و خواندن مجلات و كتب پرينت شده علاقه خاصي دارند كه اين امر سبب مي‌شود اين حوزه از رسانه همچنان زنده و پويا بماند.