ماموریت پوپک رسانه

 

ایجاد سازمانی مبتنی بر ارزش های انسانی و حرفه ای با موقعیت رهـبری و اوج خـلاقیت درصنعت تبلیغات و دیجیتال با کیفیت کلاس جهانی در راستای تحقق سـودآوری بلندمدت در فعالیت های خدمـاتی، تجـاری و تبدیل شدن به شرکتی در سطح بین المللی.

استراتژی پوپک رسانه

پوپک رسانه تلاش می کند با تکیه بر دانش و تجربه به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارائه نماید. کانون پوپک رسانه با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسـب و کارهـا از طریق روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد. این کانون با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان راه حلی یکپارچه و جامع را برای پاسخگویی به خواسته های بازارهای داخلی و خارجی فراهم می سازد.

اولویت های پوپک رسانه

سرعت در رشد جهاني شدن، کسب رضایتمندی مشتریان، کیفیت در ارائه خدماتی که فراتر از انتظارات مشتری است، توسعه بیشتر منابع انسانی و بکارگیری کارکنان متخصص و متعهد در کانون پوپک رسانه و ایجاد اخلاق و رفتار حرفه ای در بازاریابی.

اهداف پوپک رسانه

مشاوره صحیح و مبتنی بر دانش و تجربه ، ارائه راهکارهای خلاقانه برای بهبود در فرآیند فروش، تهیه و تدوین استراتژی برای حضور و رقابت در بازارهای سنتی و مدرن، خلق و توسعه بازار در حوزه های صنعت و خدمات در سطح داخلی و بین الملل.

ارزش‌های پوپک رسانه

پوپک رسانه ارزش خود را بر پایه رضایتمندی مشتری قرارداده و در این راستا؛ صداقت/خلاقيت/احترام/نوآوري و حفظ اخلاق حرفه‌اي و شایسته سالاری را به عنوان اصول خود همواره در نظر داشته و به آن پایبند خواهد بود.

تعداد پروژه های انجام گردیده

پرينت مديا

هويت بصري

تیزر تبلیغاتی

بیلبورد

سینمای خانگی

کمپین تبلیغاتی

عضويت‌ها